Jesteś naszym 4928608 gościem

Aktualności:

Bal Karnawałowy dla Dzieci 21.01.2023r.  2023-01-11

W MDK wszystkie dzieci bawią się wspaniale,
jak co roku w karnawale!
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też będzie 21 stycznia 2023 r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.
Odbędzie się Bal Karnawałowy dla Dzieci! Wstęp Wolny!
Tego dnia już od godziny 16:00 w Sali Teatralnej MDK pojawią się kolorowe postacie, dzieci i młodzież przebrani za bohaterów z różnych bajek, czy filmów. Nie sposób będzie można zliczyć i wymienić tych wszystkich barwnych strojów i przebrań.
W pierwszej kolejności każdy uczestnik dziecięcego balu zostanie przywitany jak gwiazda na czerwonym dywanie możliwością pozowania do zdjęć. Oświetlenie i wystrój sali wprowadzi w radosny nastrój oraz zachęci wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawią się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczną pląsy i tańce, wezmą udział w licznych grach, konkursach i zabawach! Jednym słowem będzie to zabawa na 102!
Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wybór Króla i Królowej Balu, którzy otrzymają wyjątkowe nagrody rzeczowe. Wybór ten nastąpi poprzez ocenę wyglądu balowej kreacji lub stroju, aktywny udział w tańcach, konkursach i zabawach.
MDK


>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski