Jesteś naszym 4382626 gościem

Aktualności:

4. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów  2023-04-13

Zapraszamy wszystkich miłośników szachów na rozpoczynający się już wkrótce 4. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów organizowany w ramach Rekordowej Majówki w Międzyzdrojach.
Będzie to kolejna, doskonała okazja dla wszystkich graczy, aby sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z innymi entuzjastami tej strategicznej gry. A nawet spróbować swoich sił z nie jednym arcymistrzem!
W dniu 30 kwietnia 2023r. o godzinie 9:30, w Międzynarodowym Domu Kultury rozpocznie się 4. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów. Jeżeli uwielbiasz grać w szachy, chcesz wzmocnić siłę gry i wziąć udział w naszym turnieju szachowym to jest to właśnie dla Ciebie! Zapisz się w MDK lub na stronie internetowej:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_828/

Międzynarodowy Dom Kultury
W Międzyzdrojach


>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski