Jesteś naszym 4248299 gościem

Aktualności:

Gala Mikołajkowa w Międzynarodowym Domu Kultury 06.06.2012 r.  2012-12-07

Programem artystycznym dla dzieci 6 grudnia 2012 r. o godz. 17.00 rozpoczęliśmy pięknie, w zimowej,śnieżnej oprawie , radosne popołudnie dla dzieci z naszej gminy. Był program artystyczny, konkursy, nagrody, aerobik, wspólna zabawa i podarunki - paczki dla wszystkich dzieci. Była też Mikołajowa, małe Śnieżynki i 2 Mikołajów z pomocnikami, ale najważniejsze, że było tyle dzieci z rodzicami i babciami. W tym dniu mogliśmy sprawić radość ponad 400 dzieciom, od tych maluszków jeszcze na rękach rodziców, po uczniów Gimnazjum. Z roku na rok liczba osób chętnych do uczczenia tego święta jest coraz większa. Na imprezie mogło być ponad 600 osób, co dobrze widać na zdjęciach z gali. Tak mało trzeba, żeby sprawić radość… tym najmłodszym, naszym mieszkańcom.
Podarować dzieciom uśmiech i radość możemy spełnić dzięki dobrej współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz przedsiębiorcami, którzy zawsze na prośbę MDK wspierają nasze działania finansowo i rzeczowo. Bardzo chciałabym podziękować za okazane wsparcie finansowe i rzeczowe: Państwu Agnieszce i Karolowi Tomczak z Hotelu Slavia, Państwu Ewie i Stanisławowi Sapała z Hotelu Marina, Lidii i Andrzejowi Orczykowskim z Klubu Paradise, Pani Prezes Iwonie Ekiert i Członkom Zarządu z Banku Spółdzielczego w Międzyzdrojach, Małgorzacie i Ryszardowi Żołna - Firma ochroniarska Prolex oraz za ufundowanie nagród rzeczowych na konkursy; Panu Ireneuszowi Lewickiemu Dyrektorowi Wolińskiego Parku Narodowego, Firmie Event Factory ze Szczecina, Netto. Tak niewiele trzeba,,, trochę zaangażowania, chęci, pracy włożonej w przygotowanie i obsługę logistyczną. Dobrze, że mamy też wsparcie instruktorów działających w MDK- Ewy Lewandowskiej i Ewy Sobolewskiej Karkosz oraz rodziców dzieci uczestniczących w Kolorowych Nutkach, prowadzonych przez Innę Żołudiewą.
Do zobaczenia za rok. Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć z Gali Mikołajkowej na stronie www.mdkmiedzyzdroje.com.
Jadwiga Bober

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski