Jesteś naszym 4928465 gościem

Aktualności:

Już od poniedziałku zaczynają się ferie zimowe!  2015-01-15

Już zostało zaledwie kilka dni do rozpoczęcia ferii zimowych! Wreszcie nadszedł czas relaksu i odpoczynku od codziennych szkolnych obowiązków:)
Już od poniedziałku, 19 stycznia w MDK startujemy z bardzo atrakcyjnym i urozmaiconym programem dla dzieci. Z pewnością każdy u nas znajdzie coś dla siebie, a w tym roku czekają na dzieci następujące atrakcje:

- Zajęcia terenowe "Od klifu do wydmy" oraz “Moja plaża” realizowane przez Stację Morską Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach cyklu edukacyjnego "Gdzie woda i wiatr kształtuje świat"
- zajęcia edukacyjne z WPN;
- warsztaty taneczne;
- zajęcia wokalne;
- interaktywne zabawy muzyczne na dużym ekranie;
- warsztaty robienia mydełek z naturalnych składników;
- warsztaty rękodzieła, na których będziemy robić kartki walentynkowe metodą quilingową oraz bransoletki;
- dla młodszych dzieci odbędzie się przedstawienie teatralne „Lampa Alladyna”;
- seans filmowy w kinie „Eva” –„Wielka szóstka”;
- zajęcia teatralne;
- bezpieczne ferie z WOPR;
- zajęcia profilaktyczne „Odjechane ferie bez odjazdów”;
- ognisko z pieczeniem kiełbasek;
- prezentacja prac, wykonanych podczas warsztatów;

Szczegółowy program ferii dostępny na naszej stronie.

Do zobaczenia wkrótce!

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski