Jesteś naszym 5209530 gościem

Aktualności:

Wyniki konkursu plastycznego z okazji Dnia Poezji oraz przedstawienie "Współczesna ulica" 16.05.2008  2008-05-19

Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie: I miejsca zdobyli – Martyna Dub z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Pobierowie, Samuel Seniw i Daria Garbiec ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach, II miejsca zdobyli – Michał Bartkowski Z ZSO w Pobierowie, Karol Bałabas z Bytonia Odrzańskiego i Alicja Ziontkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Świnoujściu. III miejsca zdobyli – Natalia Grodzieńska z ZSO w Pobierowie, Dominika Gębicz ze Szkoły Podstawowej w Czarnogłowach i Izabela Kalinowska ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowie. Wyróżnienia jury przyznało: Emilii Bienias, Kamili Szymocha, Ewie Senkowskiej z SP w Międzyzdrojach, Natalii Dąbrowskiej z ZSO w Pobierowie, Natalii Ćwik, Anicie Budziszewskiej z SP Nr 6 w Świnoujściu, Cyprianowi Dacyszynowi z SP w Wolinie, Sebastianowi Kuraszkiewiczowi z SP nr 1 w Świnoujściu, Sylwii Wukiewicz z Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnogłowach.

W przedstawieniu „Współczesna ulica” wzięli udział: soliści Międzynarodowego Domu Kultury – Joanna Gaj, Paweł Guz i Pan Dariusz Bober, uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach: Aleksandra Buca, Justyna Sidoruk, Monika Januszewska, Klaudia Januszewska, Martyna Poskart, Sandra Czyż, Wiktoria Wardziukiewicz i Jagoda Osowicka. Gościnie w roli narratora i prowadzącego całą imprezę wystąpił Pan Andrzej Mleczko.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski