Jesteś naszym 5009121 gościem

Aktualności:

ANGIELSKI i NIEMIECKI dla dorosłych i maturzystów (spotkania organizacyjne)  2008-09-17

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Zaprasza na
Angielski – MATURA
kurs prowadzony przez Agnieszkę Brzezowską
spotkanie organizacyjne w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach
w dniu 09.10.2008, czwartek, godz. 18.00.

Agnieszka Brzezowska od 10 lat obserwuje postępy swoich uczniów by sprawdzić, które metody dla nich są najskuteczniejsze. Wypracowała własne materiały i techniki i korzysta z dobrych, przynoszących szybkie rezultaty metod i technik pamięciowych opartych na najnowszych informacjach na temat pracy mózgu i pamięci (jest trenerem technik pamięciowych). Doświadczenia swe wykorzystała jako lektor w centralach największych ogólnopolskich firm, jak Real, Praktiker, TP.S.A i in., ucząc głównie dyrektorów i prezesów. Pracowała w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie. Wszyscy jej uczniowie zdają egzaminy, uczniowie szybko zaczynają rozumieć „o co chodzi” w angielskim, ponieważ posługuje się prostym językiem i wykorzystuje przykłady z życia. Dotychczasowi studenci na wieść o jej wyjeździe z Warszawy prosili w prowadzącej ich szkole językowej o „drugą Agnieszkę Brzezowską.”
Wszyscy dotychczasowi uczniowie zdali maturę, większość na piątki.

Materiały i źródła wykorzystywane na lekcjach:
Internet
programy edukacyjne
własne sprawdzone metody
najnowsze odkrycia o pamięci i przyswajaniu wiedzy


Bliższe informacje pod numerem 601146980 oraz pod adresem brzezowska@wp.pl


Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Zaprasza na
Niemiecki – MATURA
kurs prowadzony przez Małgorzatę Kucharczyk

Wszyscy dotychczasowi uczniowie zdali maturę, większość na piątki.
oraz

Niemiecki dla dorosłych
i prawie dorosłych (gimnazjaliści)

na poziomach: 0 początkujący, 1 początkujący, średnio-zaawansowany, zaawansowany, MATURA

spotkanie organizacyjne w Międzynarodowym Domu Kultury
w Międzyzdrojach
w dniu 08.10.2008, w środę , godz. 17.00
Bliższe informacje pod numerem 607811289
oraz pod adresem gosia279@op.p

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski