Jesteś naszym 4248439 gościem

Aktualności:

Nabory dzieci na zajęcia prowadzone przez MDK.  2008-09-30

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach
zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką
gry na pianinie
Zajęcia odbywają się wg indywidualnie ustalonych terminów.

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia wokalne. Uczestnicy zajęć mają możliwość wzięcia udziału w festiwalach, konkursach oraz przedstawieniach!

Zajęcia prowadzi Inna Zholudeva

ZAPRASZAMY DZIECI NA ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE

„COŚ Z NICZEGO”

KTÓRE BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ

W MIĘDZYNARODOWYM DOMU KULTURY

Zajecia prowadzi Pani Ewa Lewandowska


ZAJĘCIA MUZYCZNO-RYTMICZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

„KOLOROWE NUTKI”

W MIĘDZYNARODOWYM DOMU KULTURY

JUŻ OD PAŹDZIERNIKA !

DZIECI, UCZĘSZCZAJACE NA ZAJĘCIA MAJĄ

MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSACH I PRZEDSTAWIENIACH!

ZAJĘCIA PROWADZI INNA ZHOLUDEVA


INFORMACJE I ZAPISY: Międzynarodowy Dom Kultury
Ul. Bohaterów Warszawy 20
Tel. 091-32-82-600

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski