Jesteś naszym 3633386 gościem

Aktualności:

Wyniki konkursu plastycznego "Szczęśliwe Święta" oraz Spotkanie z Mikołajem  2009-12-16

Międzynarodowy Dom Kultury i Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach zorganizowali wspólnie dla wszystkich dzieci uczestniczących w programach oświatowych, zajęciach kulturalnych i sportowych i maluszków z Gminy Międzyzdroje „Spotkanie Mikołajkowe” w dniu 05 grudnia 2009 r. o godz. 16.00.
W trakcie imprezy można było obejrzeć przedstawienie pt. „Zagubione sumienie”, w wykonaniu aktorów z Teatru „Maska” z Krakowa oraz wystawę prac wykonanych przez dzieci pt. „Szczęśliwe święta”, poprzedzoną konkursem plastycznym. Dzieci w swoich pracach plastycznych bardzo ciekawie przedstawiły ciepło rodzinne i marzenia świąteczne. Zachęcam wszystkich mieszkańców i gości do zwiedzania naszej wystawy na I piętrze Międzynarodowego Domu Kultury.
Zwycięzcami konkursu zostali:
1. W kategorii grupowej:
I miejsce: Świetlica TPD w Międzyzdrojach i w Wapnicy, II miejsce – Przedszkolaki
w wieku 4-5 lat, III miejsce – dzieci uczestniczące z zajęciach „Coś z niczego” z
MDK oraz I miejsce – klasa IV a ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach
2. W kategorii prace indywidualne:
Klasy I-III : I miejsce – Adam Wilczek, II miejsce – Andżelika Piorun, III miejsce – Remigiusz Pender,
Klasy IV – VI: I miejsce – Jagoda Lewandowska, II miejsce – Jakub Olejniczak, III miejsce – Robert Nawe
Gimnazjum: I Miejsce- Samuel Seniw, II miejsce- Patrycja Stasiak, III miejsce – Mikołaj Puchalski i Iza Laskowska
Dla zwycięzców zostały ufundowane nagrody rzeczowe. Samuel Seniw otrzymał nagrodę specjalną ufundowaną przez Biuro Podróży i Turystki „Wiking Tour” z Międzyzdrojów – wycieczkę autokarową dla 2 osób do Berlina. Duży kosz słodyczy dla wszystkich uczestników przekazał Pan Henryk Kamiński, Kierownik ZOŚ. Organizatorzy serdecznie dziękują darczyńcom.
I nastąpiła najważniejsza część imprezy- do drzwi Międzynarodowego Domu Kultury zapukał najbardziej oczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj z pomocnikiem i przyniósł, aż dla 300 dzieci paczki ze słodyczami. To ogromna radość, że mogliśmy gościć na imprezie tak dużą grupę dzieci ok. 300 osób oraz ich rodziców.
To dobry pomysł , który będziemy kontynuować każdego roku.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski