Jesteś naszym 3642197 gościem

Aktualności:

Sylwester Miejski w Amfiteatrze w Międzyzdrojach  2009-12-16

Sylwester Miejski w Międzyzdrojach
31 grudnia 2009 rok/ 01 stycznia 2010 rok
Amfiteatr w Międzyzdrojach ul. Bohaterów Warszawy 18 a

Idea event’u „Gorączka Sylwestrowej Nocy” opiera się na kreacji niepowtarzalnej i gorącej atmosfery sylwestrowej zabawy. Wszelkie elementy event’u zostały tak skonstruowane by stopniować emocje, aż do punktu kulminacyjnego, którym jest oczywiście północ! Taki klimat wydarzenia ma zintegrować publiczność, zachęcać do wspólnej zabawy, aby na długo pozostała ona w ich pamięci.

PROGRAM:
I CZĘŚĆ PROGRAMU – „POŻEGNANIE STAREGO ROKU”
GODZ. 22:00 MUZYCZNA ROZBIEGÓWKA, SYLWESTROWY ŻAR TROPIKÓW
GODZ. 22:00 – 22:20 POWITANIE, UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE SYLWESTROWEJ ZABAWY
GODZ. 22:20 – 22:50 ANIMACJE, KONKURSY Z NAGRODAMI
GODZ. 22:50 – 23:50 KONCERT ZESPOŁU MUZYCZNEGO „ LOS LOCOS ”
GODZ. 23:50 – 00:00 ANIMACJE, KONKURSY, OFICJALNE POŻEGNIANIE STAREGO ROKU
PRÓBA ODLICZANIA…
II CZĘŚĆ PROGRAMU - „ NOWY , 2010 !”
GODZ. 00:00 – 00:20 HUCZNE POWITANIE NOWEGO ROKU, POKAZ FAJERWERKÓW
GODZ. 00:20 – 01:00 DYSKOTEKA, ANIMACJE, KONKURSY Z NAGRODAMI
GODZ. 01:00 – 01.30 MUZYCZNA ROZBIEGÓWKA , NOWOROCZNY ŻAR TROPIKÓW CD…
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i powitania Nowego 2010 roku .
Wykonawcy
Prowadzący:
Wspominając sukcesy zeszłorocznych Nocy Sylwestrowych - proponujemy, aby po raz kolejny o gorącą atmosferę sylwestrowej nocy zadbał nie kto inny jak:

MARIUSZ ZAJĄC - wyjątkowa charyzma i poczucie humoru Mariusza sprawia, że przeżyjecie Państwo pełną atrakcji i uśmiechu przygodę podczas trwania każdego event’u. Wieloletnie doświadczenie sceniczne sprawia, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Impreza prowadzona przez tak znakomitego konferansjera jest gwarancją znakomitego i niezapomnianego event’u.

Zespół muzyczny:

.. egzotyczną i wybuchową atmosferę w Sylwestrową Noc zapewnić może tylko i wyłącznie prawdziwy latynoamerykański zespół, w którym płynie południowoamerykańska gorąca krew


LOS LOCOS
Zespół grający nie tylko muzykę latynoamerykańską - powstał latem 2003 roku w Poznaniu z inicjatywy muzyka i kompozytora Macieja Muraszko, producenta muzycznego Grzegorza Stasiuka oraz utalentowanego latynoskiego wokalisty – Jorge Ortegi Estrady. Od samego początku do współpracy z Los Locos zapraszano najlepszych muzyków z całej Polski. Aktualnie po udziale z konkursie Premiery w Opolu zespół przygotowuje specjalny projekt z udziałem orkiestry symfonicznej - „Symfoniczna Fiesta”. Projekt ten to mozaika różnorodnych utworów, które wyszły spod pióra znanych i uznanych twórców na przestrzeni prawie 100 lat, takich jak: Carlos Gardel, Pablo Beltran Ruiz czy Osvaldo Farres, które na co dzień mieli i mają w swoim repertuarze największe gwiazdy światowej rozrywki, m.in. Frank Sinatra, Dean Martin, Jennifer Lopez, Ricky Martin, Robbie Williams, Celia Cruz, Omara Profundo, czy Andrea Bocelli. Do tego dochodzą najnowsze kompozycje zespołu. Przygotowywany materiał zostanie wydany na płycie już tej jesieni.
Uwaga:
Ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, uprzejmie informuję, że zostanie wydzielona specjalna strefa na trawniku vis a vis Informacji Turystycznej , po prawej stronie Amfiteatru na prezentacje i odpalanie fajerwerków przez indywidualne osoby. Będzie zakaz wnoszenia ich na teren Amfiteatru ze względu na bezpieczeństwo uczestników.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski