Jesteś naszym 4792646 gościem

Aktualności:

21. Spotkanie z Kolędą w Międzyzdrojach  2023-01-16

21 stycznia 2023 już po raz 21 spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu w Sali Teatralnej MDK, z udziałem naszych zaprzyjaźnionych zespołów.

🎼Zespół „Fale” z Międzyzdrojów,

🎼Zespół „Bryza” z Międzyzdrojów,

🎼Zespół Śpiewaczy ”Fantazja” z Kamienia Pomorskiego,

🎼Zespół „Balbiny” z Polic,

🎼Pan Włodzimierz Zdzienicki z Zespołu Keja ze Świnoujścia (harmonijka ustna).

Chciałbyś my również przekazać życzenia zdrowia wszystkim zespołom, które ze względu na stan zdrowia nie mogły wystąpić.
To sobotnie popołudnie upłynęło w atmosferze ciepła i życzliwości !
Tego typu spotkania, kiedy nasza społeczność ( w każdym wieku!) może spotkać się i spędzić wyjątkowe chwile razem są bardzo, bardzo ważne!
To momenty, w których każdy z nas może poczuć, że wszyscy jesteśmy częścią naszej małej ojczyzny- mimo trudnych czasów, nadal uśmiechniętej i serdecznej!

Popołudnie z Kolędą poprowadziła Pani Bożena Stankiewicz - kierownik Zespołu Fale oraz Pan Artur Duszyński- dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, dzięki którym i w tym roku impreza została zorganizowana:
Zespół Fale Międzyzdroje
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach. Wielkie brawa pomysłodawczyniom: Pani Elżbiecie Janas, która osobiście uczestniczyła w imprezie oraz Pani Krystynie Bakun
Podziękowania dla Avocado Międzyzdroje za pyszne ciasta! Do zobaczenia za rok!

          

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski