Jesteś naszym 5209389 gościem

Aktualności:

ACH CO TO BYŁ ZA BAL!  2023-01-25Czas Karnawału zobowiązuje również wszystkie dzieci i młodzież do szalonej zabawy!!! Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą … Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. 21 stycznia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach pojawiało się mnóstwo kolorowych postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych filmów i bajek lub zwierzątka. Można było motylki, księżniczki, wróżki, rycerzy, policjantów, strażaków... nie sposób nawet zliczyć i wymienić wszystkich.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Klauna Tomiego i Panią Joannę Kieler, która prowadzi Zespół taneczno - wokalny „Wesołe hity” w MDK. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez animatorów. Na sali podczas pląsów było niezwykle kolorowo, wszystkim dopisywały humory, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo chwilowego zmęczenia. Bal Karnawałowy to miły akcent w czasie zimowych dni. Pozwolił nam wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze!
Dziękujemy serdecznie X Szczepowi „Gniazdo” Związku Harcerstwa Polskiego w Międzyzdrojach za ufundowanie karnawałowych nagród na bal, które wręczono za tytuł księżniczki, księcia, królewny, królewicza, królowej oraz króla balu.
Kolejny Bal Karnawałowy już za rok! Zapraszamy!

MDK

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski