Jesteś naszym 4382755 gościem

Aktualności:

Spektakl teatralny „Apetyt na czereśnie" 1.05.2023r.  2023-04-15


Na długi weekend majowy zapraszamy serdecznie na spektakl teatralny pt. „Apetyt na czereśnie”, który odbędzie się w dniu 1 maja 2023 r. o godz. 18:00 w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach.
A przed spektaklem o godzinie 17:30 w Foyer MDK odbędzie się wernisaż malarstwa Borysa Sevastyanova, malarza ukraińskiego pochodzenia od wielu lat mieszkającego w Polsce.
Sztuka z cyklu polska literatura dramatyczna, która przedstawia małżeńskie perypetie. Mężczyzna i kobieta. Oboje po przejściach. Spotykają się w przedziale pociągu i skazani na wspólną podróż wspominają dobre i złe chwile swoich zakończonych związków, wcielając się w postaci z przeszłości. Dialogi między nimi są nie tylko finezyjne i dowcipne, ale też absolutnie uniwersalne.

Sztukę "Apetyt na czereśnie" napisała Agnieszka Osiecka, a w Teatrze Kameralnym w Szczecinie wyreżyserował ją niedawno Michał Janicki, który także występuje w tym przedstawieniu. Towarzyszy mu Grażyna Nieciecka-Puchalik.
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Dla posiadaczy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca bilet bezpłatny!
Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski