Jesteś naszym 5209492 gościem

Aktualności:

Muzyka dla Smyka  2023-04-20

Zapraszamy na kameralne koncerty fortepianowe dla Najmłodszych!

Koncerty dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat z opiekunami. (Wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna.)
Miejsce, gdzie się odbywają koncerty -Międzynarodowy Dom Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 20.

Kontakt z prawdziwą muzyka, a także rozwój bliskości rodzic-dziecko – to idea, która przyświeca koncertom.

Muzyka ma wielki wpływ na rozwój dziecka:

- uspokaja, pomaga się wyciszyć;
- stymuluje mózg, tworzą się nowe połączenia między neuronami;
- wspiera rozwój umiejętności językowych, motorycznych i innych funkcji poznawczych;

Utwory, wykonywane podczas koncertu, są zróżnicowane tak, aby utrzymać uwagę najmłodszych słuchaczy -jest to muzyka klasyczna i nie tylko. Obcowanie z instrumentem muzycznym jest dla dziecka wielką inspiracją -być może w przyszłości będzie chciało podjąć naukę gry na instrumencie muzycznym.

Podczas koncertu wszyscy słuchacze siedzą na podłodze na wykładzinie lub miękkich piankach, można dodatkowo zabrać kocyk dla dziecka. W trakcie koncertu dzieci mogą pełzać, chodzić lub tańczyć do muzyki.
Czas trwania: 30 min.
Wstęp płatny – dziecko z opiekunem – 50 zł

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja.

Z wózkiem można wygodnie wjechać windą ( na poziom zero) od strony parkingu – wejście boczne na dole.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski