Jesteś naszym 5268913 gościem

Aktualności:

KONCERT "B r u n e t k i , b l o n d y n k i" 24.08.2010r. godz. 19.30  2010-08-24

„B r u n e t k i , b l o n d y n k i” 24.08.2010r. godz. 19.30

Koncert, na który trzeba przyjść!

Koncert zawiera same przeboje muzyki klasycznej, m.in.: tytułową pieśń „Brunetki, blondynki”, znane wszystkim "Oczy czarne", wzruszający duet "To świt, to zmrok" z musicalu "Skrzypek na dachu", nastrojową kołysankę„"Summertime" z opery "Porgy and Bees"oraz najsłynniejszy toast świata "Li biamo" z opery "Traviata".

Oprócz tego można usłyszeć wiele utworów z najbardziej znanych operetek np. "Usta milczą, dusza śpiewa","W rytm walczyka serce śpiewa" i in.
Wykonawcy:
Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran) i Andrzej Jankiewicz (tenor), to śpiewacy obdarzeni wspaniałymi głosami o pięknej barwie.

Oczarowują widzów nie tylko idealnym doborem utworów, mnóstwem pięknych kostiumów, ciekawą choreografią, ale także wyjątkową wrażliwością i muzykalnością.

Ich urok osobisty, sceniczny temperament i bardzo dobry kontakt z publicznością powodują, że już od pierwszych chwil zyskują sobie sympatię widzów i przenoszą ich do zaczarowanej krainy muzyki.

Artyści odnoszą sukcesy na całym świecie (m. in. U.S.A. , Australia).

Ich koncerty nagradzane są przez publiczność niekończącymi się bisami i owacjami "na stojąco", pozostawiając niezapomniane wrażenia!

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski