Jesteś naszym 3983495 gościem

Aktualności:

Olaf Lubaszenko na 22. Finale WOŚP w Międzyzdrojach  2014-01-11

Oj, dzieję się, dzieje! Już w tą niedzielę (12.01.2014 r.) podczas wieczornego grania dla 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzyzdrojach pojawi się Dyrektor Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach OLAF LUBASZENKO.

Polski znany aktor i reżyser Pan OLAF LUBASZENKO poprowadzi między innymi o godzinie 17.30 wieczorną wyprzedaż WOŚP-owych gadżetów w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Podczas tej wieczornej akcji będzie można nabyć katalog z autografami aktorów występujących podczas 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Wystawione będą również wouchery i wejściówki na różnego rodzaju miejskie festiwale, gale miejskie i imprezy odbywające się w Międzyzdrojach.
Będą WOŚP-owe koszulki, kalendarze i inne serduszkowce gadżety. Woliński Park Narodowy na tą okazję przygotował rozmaity zestaw literatury przyrodniczej. Stowarzyszenia „Archeozdroje” i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” przygotowały kilkudziesięciu metrowy łańcuch choinkowy. Międzyzdrojskie Przedszkolaki „Morskie Skarby” również mają dla przygotowaną na 22. Finał WOŚP wielka niespodziankę! Będą też różne przedmioty wykonane przez mieszkańców.


GORĄCO ZAPRASZAMY! SIEMA!
SZTAB MIĘDZYZDROJE 22. FINAŁ WOŚP

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski