Jesteś naszym 3328756 gościem

Aktualności:

Trening otwarty Capoeira Brasil w Międzyzdrojach  2015-08-24

Trening otwarty Capoeira Brasil w Międzyzdrojach
Już 29 sierpnia o godzinie 17:00 odbędą się dwugodzinne warsztaty Capoeira. Grupa Capoeira Brasil Polônia zaprasza do uczestnictwa w treningu, który zostanie poprowadzony w Międzynarodowym Domu Kultury przy ulicy Bohaterów Warszawy 20 w Międzyzdrojach.
Na zajęcia może przyjść każda osoba, która ukończyła 12 rok życia. Znaczenia nie ma tu płeć, doświadczenie, czy kondycja fizyczna. Trenerzy zapewniają, że nawet jeśli do tej pory sport oglądaliście jedynie w telewizji to te warsztaty są dla Was! Na samym początku liczy się tylko wasze zainteresowanie. Cała reszta przychodzi wraz z czasem poświeconym treningom.

Z pewnością zadajecie sobie teraz pytanie dlaczego warto wybrać akurat ten rodzaj aktywności fizycznej. Capoeira to doskonała alternatywa dla osób, do których nie przemówiły jeszcze inne formy rekreacji ruchowej. Jest ona połączeniem sztuki walki, muzyki, rytmu, tańca, samoobrony i akrobatyki. Regularne treningi uczą panowania nad własnym ciałem, ćwiczą koordynację i poprawiają kondycję.
W Świnoujściu grupa działa już od 10 lat, a Sekcja jest obecnie rozpoznawana nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Kadra trenerska wraz z zaawansowanymi uczniami regularnie podróżuje, zdobywając liczne nagrody oraz wyróżnienia w krajowych i międzynarodowych zawodach Capoeira. Naszym celem jest ponowne otwarcie sekcji w Międzyzdrojach, a co za tym idzie promocja tej sztuki walki w regionie.
Warto przyjść i sprawdzić na własne skórze na czym to wszystko polega. Warsztaty są darmowe i całkowicie niezobowiązujące. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne sportowe ciuchy, butelkę wody i przyjaciela.
Film promujący otwarcie sekcji w Międzyzdrojach:
https://www.youtube.com/watch?v=2Ws1Mvk7PRU

Film przedstawiający kadrę trenerską:
https://www.youtube.com/watch?v=dCxUQr3vOjE

Do zobaczenia w sobotę!

Polityka prywatności   © 2004-2021 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski