Jesteś naszym 4248309 gościem

Aktualności:

Koncert "Brunetki, blondynki" 23.09.2008r. godz. 19.30  2008-09-17

Wyjątkowi śpiewacy z Wrocławia – Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran) i Andrzej Jankiewicz (tenor), występowali w Międzyzdrojach już kilkakrotnie, prezentując w koncercie „Operetki czar” najpiękniejsze arie i duety operetkowe. Za każdym razem, zachwycona publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami i owacjami na stojąco, a bisom nie było końca.

Dnia 23 września b.r.(wtorek) artyści wystąpią w MDK ponownie. Tym razem z koncertem zatytułowanym „Brunetki, blondynki”, w którym, oprócz ulubionego szlagieru Jana Kiepury
z filmu „Kocham wszystkie kobiety”, wykonywać będą najpiękniejsze pieśni z różnych stron świata (O sole mio, Funiculi-funicula, Oczy czarne), przeboje musicalowe z „My fair Lady” i „Skrzypka na dachu” a także najbardziej znane utwory mistrzów opery; Rossiniego (Duet kotów), Verdiego (Li biamo, La donne e mobile), Pucciniego (Walc Musetty). W koncercie nie zabraknie także utworów ze znanych operetek Straussa, Kalmana, Lehara, Dostala i in.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników pięknych melodii.

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach.

23 września, godz. 19:30

Bilety w cenie 20 zł - normalny, 15 zł – grupowy (dla grup pow. 10 osób), można nabyć
w MDK lub w Punkcie Informacji Turystycznej.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski