Jesteś naszym 4792816 gościem

Aktualności:

Zapraszamy do udziału w konkursie internetowym DIGI-FORM-ART of CULTURE CARAVAN 15.05.2020 r.  2020-04-28

Już mamy wyniki pierwszej części konkursu internetowego DIGI-FORM-ART of CULTURE CARAVAN, w której wzięli udział uczestnicy z Rosji, Tatarstanu, Jakucji, Białorusi, Ukrainy, Uzbekistanu, Kazachstanu, Łotwy, Estonii, Finlandii, Chin, Niemiec, Polski.
Były to zgłoszenia solistów i grup w nominacjach:
- wokal klasyczny, estradowy, ludowy, rock (chóry, zespoły, musical),
- muzyka instrumentalna (fortepian, gitara, saksofon, akordeon, skrzypce, wiolonczela, mandolina, flet, klarnet, domra i inne),
- taniec (dziecięcy, modern, ludowy stylizacja),
- malarstwo,
- recytacja.
Wiek uczestników od 4 lat.
Gratulujemy sukcesów!
Celem wydarzenia jest wsparcie utalentowanych dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wyjątkowy konkurs, który daje solistom i grupom możliwość oceny kreatywności przez wysoce profesjonalne międzynarodowe jury. Bez wyjazdu za granicę uczestnicy otrzymują dyplom międzynarodowego konkursu oraz podziękowania dla instruktorów/nauczycieli.
Zdalne uczestnictwo przez Internet motywuje zespół i solistów do nowych sukcesów twórczych bez dodatkowych kosztów (przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia).
Udział w tym konkursie promuje również edukację patriotyczną – uczestnicy reprezentują kulturę swojego kraju na poziomie międzynarodowym. Przygotowanie do konkursu daje instruktorom/nauczycielom nowe pomysły, uczestnikom przynosi nowe inspiracje, wyższy poziom umiejętności scenicznych i doświadczenie.
Zapraszamy do udziału w konkursie internetowym DIGI-FORM-ART of CULTURE CARAVAN. Zgłoszenia do 15.05.2020.
Regulamin oraz link do zgłoszenia na stronie https://www.benefis.org.pl/digi_results

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski