Jesteś naszym 3757291 gościem

Aktualności:

Koncert Pawła Domagały z zespołem -30.07.2022  2022-07-28

Zapraszamy na koncert Pawła Domagały z zespołem, który odbędzie się 30 lipca 2022 r. o godz. 20:00 w Amfiteatrze w Międzyzdrojach.

PAWEŁ DOMAGAŁA – wrażliwiec z poczuciem humoru i gitarą w dłoni odwiedzi Międzyzdroje!💓🎸 Przyjdź na koncert z trasy „Wracaj Tour na Bis” i baw się przy największych hitach! Na scenie, oprócz wokalisty, pojawi się także zespół znakomitych muzyków. 🎶
Rezerwuj bilety na niezapomniany wieczór teraz 👉 https://adria-art.pl/a/p-PawelDomagalaMiedzyzdrojeMDK

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski