Jesteś naszym 4802461 gościem

Aktualności:

Zbiórka fantów na 31. Finał WOŚP w Międzyzdrojach  2023-01-12

Już w niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym po raz kolejny udział bierze miasto Międzyzdroje.

Nieodłącznym elementem finału jest masa różnych bardzo ciekawych, atrakcyjnych przedmiotów i gadżetów związanych z WOŚP, które są zdobywane czy wygrywane na naszych miejskich wydarzeniach, czy w formie aukcji internetowych.
Każdy kto chciałby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy może dostarczyć atrakcyjne przedmioty lub gadżety do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach i przekazać je bezpośrednio do Pana Tomaszowi Rychłowskiemu (tel. 691 262 432). Przy przekazywaniu należy również wypełnić specjalne oświadczenie.

Przedmioty i gadżety udostępnione na WOŚP będą wystawiane podczas 31. Finału WOŚP, a także na portalu Allegro .
Licytacje będą trwały do końca 29 stycznia, czyli zakończą się w dniu wielkiego finału.
31. Finał WOŚP zagra w Międzyzdrojach i na całym świecie w dniu 29 stycznia 2023 r. pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”
W inny sprawach dotyczących organizacji i wydarzeń WOŚP w Międzyzdrojach należy kontaktować się z p. Beatą Kiryluk (tel. 501 665 624) i p. Arturem Duszyńskim (tel. 600 964 049).

Siema!
WOŚP w Międzyzdrojach

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski