Jesteś naszym 5209436 gościem

Aktualno¶ci:

Przed nami 26. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 6-8.07.2023 r.  2023-05-05

Szanowni Państwo!

Wiemy, że czekali¶cie na tę informację długo. Może nawet za długo. Mimo że trudna sytuacja na ¶wiecie i czę¶ciowo także w Polsce nie sprzyja takim wydarzeniom, możemy z dum± i wzruszeniem ogłosić, że...
ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA 26. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, który odbędzie się w dniach 6-8 lipca.
Dyrektorem artystycznym nadal pozostaje aktor i reżyser Olaf Lubaszenko, a nad cało¶ci± oraz organizacj± czuwaj± niezmiennie: Burmistrz Miasta Międzyzdroje: Burmistrz Międzyzdrojów - Mateusz Bobek
wraz Zastępczyni±, Beat± Kiryluk, a także Artur Duszyński, dyrektor Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
z Zespołem. Rzecznikiem prasowym nadal jest Magdalena Kuszewska.
Po raz pierwszy prezentujemy Państwu oficjalny plakat tegorocznego Festiwalu Gwiazd. Jego autorem jest oczywi¶cie Andrzej P±gowski.
Wkrótce podamy więcej szczegółów: jakie czekaj± na Państwa atrakcje i KTO ODCI¦NIE SWOJˇ DŁOŃ przy Promenadzie Gwiazd.

Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba nasz nowy plakat?

I z kim widzimy się w Międzyzdrojach?

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski