Jesteś naszym 2668824 gościem

Aktualności:

Miejski Sylwester przy Promenadzie  2010-12-09

W odpowiedzi na oczekiwania Mieszkańców Gminy Międzyzdroje oraz naszych Gości, pomimo uciążliwości związanych z trwającą przebudową Promenady, postanowiliśmy zorganizować Miejską Zabawę Sylwestrową.

Po rozważeniu wszystkich propozycji i możliwości, po rozmowach z wykonawcą inwestycji, wybraliśmy miejsce optymalne. Jest to teren pomiędzy Aleją Gwiazd a Amfiteatrem i Placem Zabaw, naprzeciwko „Balbinki”.

Organizację Miejskiego Sylwestra jak zawsze, wziął na siebie Międzynarodowy Dom Kultury z Panią Dyrektor Jadwigą Bober, przy współpracy ze służbami porządkowymi i mundurowymi Gminy Międzyzdroje.

Impreza rozpocznie się o godzinie 22.00 i potrwa do godziny 1.00. O północy organizatorzy zapewniają pokaz sztucznych ogni a Burmistrz Międzyzdrojów Leszek Dorosz, złoży życzenia noworoczne wszystkim Mieszkańcom Międzyzdrojów, Zalesia, Wicka, Wapnicy i Lubina oraz wszystkim Gościom naszej Gminy.

Osoby które przyniosą wszelkiego rodzaju fajerwerki, będą proszone o odpalanie ich w wyznaczonym sektorze. Chociaż funkcjonariusze czuwać będą nad bezpieczeństwem uczestników zabawy, już teraz bardzo prosimy o wyobraźnię i właściwe zachowanie.

Bawmy się wesoło ale bezpiecznie.

Wykonawca zobowiązał się do wyrównania terenu inwestycji oraz przerwania wszelkich prac w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnej, dobrej Zabawy Sylwestrowej w Międzyzdrojach.

Powitajmy razem radośnie Nowy 2011 Rok.


Sekretarz Miasta

Henryk Nogala

Polityka prywatności   © 2004-2020 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski