Jesteś naszym 5269088 gościem

Aktualności:

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem IV Międzynarodowego Festiwalu Music Baltic  2011-05-16

Zapraszam do zapoznania się z programem
IV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego
Music Baltic
20 – 22.05.2011 r.
W załączniku przesyłam plakat z programem.
Sprzedaż biletów prowadzona będzie od dnia 16.05.2011r.
- w Informacji Turystycznej – ul. Promenada Gwiazd 2 w godz. 9.00 – 17.00
i przed każdym koncertem w Międzynarodowym Domu Kultury – ul. Bohaterów Warszawy 20.
Koncerty bezpłatne to:
- Koncert Orkiestry Marynarki Wojennej ze Świnoujścia -Promenada, 20.05. godz. 18.00
- Koncert Kameralny: Patrycja Piekutowska recital na skrzypce solo “Od Bacha do Pendereckiego” Hotel Aurora w Międzyzdrojach ul. Bohaterów Warszawy 17 , 21.05 godz. 16.00.
Na pozostałe koncerty cena biletu normalnego: 20zł,
Bilety ulgowe w cenie 10zł. przysługują:
- dzieciom od 10 do 15 lat,
-młodzieży i studentom,
- grupowe (powyżej 10os.),
- dzieci do lat 10 - bezpłatnie
Wszystkich informacji w sprawie zakupu biletów można uzyskać w Informacji Turystycznej
Lub tel. 91 32 80 143, 91 32 82 600, 91 32 82 778.
Serdecznie zapraszamy na „prawdziwą ucztę dla ducha” i udział w proponowanych koncertach.
Jadwiga Bober
Dyrektor MDK

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski